Půjčovna dodávek Brno zajistí jednoduchý převoz rozměrných věcí!

Hledáte spolehlivou půjčovnu dodávek, která by vám pronajala spolehlivý vůz pro převoz rozměrných věcí? Obraťte se na půjčovnu dodávek Brno!

Půjčovna dodávek Brno

Sháníte prostorný vůz, do kterého byste jednoduše umístili velký náklad, jako je například nový kus nábytku, zboží pro zákazníky, nebo chcete rovnou přestěhovat svůj byt či kancelář? Pro krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem dodávek vám doporučujeme, obrátit se na specialisty v půjčovně dodávek Brno. Nabízíme široký výběr kvalitních dodávek pro soukromé i podnikatelské účely.

Kdo může využít půjčovnu dodávek Brno

Jedná se o profesionální půjčovnu dodávek a jejich klienti jsou tvořeni ze soukromých osob, kteří potřebují půjčit dodávku na několik hodin, ale také řemeslníci nebo podnikatelé, kteří potřebují pronajmout spolehlivé a prověřené dodávky na několik dní, týdnů nebo i měsíců.

Vlastní vozový park, který se skládá z kvalitních vozů Fiat Ducato, Citroen Jumper a Iveco Daily. Díky nově navázané spolupráci s autopůjčovnou Brno, zajistí svým zákazníkům rovněž pronájem osobních vozů Škoda. Autopůjčovna Brno disponuje modely Fabia, Octavia a Rapid. Kromě osobních vozů se také specializuje na pronájem přívěsných vozíků.

Vybírejte svůj vůz podle důležitých parametrů

Jsou specialisté v oblasti pronájmu dodávek již dlouhé roky, proto svým zákazníkům nabízí pronájem kvalitních modelů s vysokým stupněm výbavy. Dodávky můžete vybírat například podle počtu míst k sezení, velikosti zavazadlového prostoru nebo i celkové váhy dodávky.

Osobní vozy rovněž můžete vybírat podle parametrů, které aktuálně využijete. Pro dovolenou s dětmi vám jistě přijde vhod prostorný a spolehlivý vůz s komfortním stupněm výbavy a karoserií combi, do které se vám bez problémů vejdou všechny zavazadla. Podnikatelé jistě využijí reprezentativní modely vozů a pro běžné účely pak poslouží klasické modely.

Půjčovna dodávek Brno nabízí komfortní vozy

Všechny dodávky nabízí s manuální nebo automatickou převodovkou. Každý vůz disponuje vlastní dálniční známkou. Dodávky jsou navíc pro bezpečné a pohodlné stěhování těžkých břemen vybaveny stěhovacím rudlíkem, stěhovacími pásy nebo jinou manipulační technikou. Na cestách vás jistí nonstop asistenční služba, proto v případě nehody ihned posíláme na místo náhradní vůz. Půjčený vůz nikdy v cizím městě neztratíte, protože je každý model jištěn GPS lokalizátorem.

Osobní vozy nabízí s benzinovým i dieselovým motorem s různým obsahem motoru a možností výběru manuální či automatické převodovky. Modely můžete vybírat v karoserii typu hatchback či kombi. Přívěsné vozíky nabízíme v různých rozměrech.

Půjčovna dodávek Brno nabízí operativní leasing

S půjčovnou dodávek Brno, můžete využít pronájem dodávek na neomezeně dlouhou dobu. Chcete rozjet své podnikání a nechcete zatím investovat do nové dodávky? Vyzkoušejte operák na zkoušku. Řekněte své požadavky na dlouhodobý pronájem a sestaví Vám operák na zkoušku tak, abyste získali pronájem dodávky za nejvýhodnější podmínky v Brně a okolí.

Půjčovna dodávek Brno má transparentní ceník

Cena za pronájem dodávek a osobních vozů je při výběru u zákazníků klíčová. Proto nabízí nejvýhodnější půjčení vozů na trhu! Dodávky půjčují již od 500 Korun na den s vysokou amortizací kilometrů. Pokud by vám přes to kilometry na trase nevystačili, jednoduše si dopočítáte cenu podle platného ceníku, tj. 3 Koruny na jeden kilometr. Dopředu víte, kolik za pronájem zaplatíte a to bez skrytých poplatků navíc!

Na stránkách najdete všechny potřebné informace k jednotlivým modelům, včetně ceny za pronájem. Nevíte si rady s výběrem dodávky? Obraťte se na profesionály, kteří vám pomohou vybrat vhodný vůz.

Kde nás najdete

 

 

Autopůjčovna Most - HOTEL CASCADE

Radniční 3, 434 01 Most

Infolinka: +420 775 270 170

Po - Pá:  8:30 - 17:00 hod.

POBOČKY:

Pobočky autopůjčovny Autopujcit.eu jsou v těchto městech:

Autopůjčovna Teplice
Autopůjčovna Louny
Autopůjčovna Žatec
Autopůjčovna Podbořany
Autopůjčovna Litvínov
Autopůjčovna Litoměřice
Autopůjčovna Chomutov
Autopůjčovna Kadaň
Autopůjčovna Klášterec nad Ohří
Autopůjčovna Bílina

Akceptujeme

Go to top