Autopůjčovna Brno nabízí levný pronájem osobních vozidel Škoda

Máte před sebou dlouhou cestu na dovolenou nebo potřebujete půjčit spolehlivé auto na krátkodobý či dlouhodobý pronájem? Obraťte se na autopůjčovnu Brno

Proč využít služeb Autopůjčovny Brno

Svým klientům garantují nejvýhodnější krátkodobý a dlouhodobý pronájem osobních vozů Škoda Fabia, Škoda Octavia, Škoda Rapid. Dále pro své zákazníky nabízí pronájem přívěsných vozíků. Nově navázali spolupráci s půjčovnou dodávek Fénix, díky které nabízíme nově v nabídce krátkodobý i dlouhodobý pronájem užitkových vozů a dodávek.

Nejlevnější autopůjčovna Brno s nejlepšími sužbami

Na trhu působí již řadu let. Díky mnohaletým zkušenostem a praxi, zajišťují nejvýhodnější pronájem vozů a dodávek za bezkonkurenční ceny spolu s nadstandardními službami v ceně vozu. Nebojí se splnit přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Neustále rozšiřují a optimalizují portfolio nabízených služeb. Stále vymýšlí, čím by zákazníkům kromě pronájmu osobních vozů a dodávek zpříjemnili cestování!

Specializují se na krátkodobý i dlouhodobý pronájem osobních vozů a dodávek. U nich si vyberete z mnoha typů osobních vozů, a to nejen podle typu karoserie, ale také podle obsahu motoru, automatické či manuální převodovky či druhu paliva. Dodávky můžete vybírat dle velikosti nákladního prostoru, počtu míst k sezení nebo celkové hmotnosti vozu.

Proč si půjčit auto u této autopůjčovny:

  • půjčují osobní vozy a nově i dodávky na krátkodobý i dlouhodobý pronájem

  • sestaví vám dlouhodobý pronájem na míru

  • nabízíme operativní leasing podle vašich potřeb

  • získáte dostatečně vysoký limit kilometrů na den

  • vozy jsou zabezpečeny GPS

  • garantují výhodné havarijní pojištění

  • každý vůz je opatřen dálniční známkou

  • zajistí parkování vašeho vozu v našem areálu zdarma

Objednejte si vůz v autopůjčovně Brno

Všechny vozy jsou dostupné za nízké ceny. Vyberte si na internetových stránkách svůj vůz. U každého modelu najdete specifikaci vozu včetně ceny pronájmu. Nikdy nezaplatíte ani korunu navíc, neúčtujeme skryté poplatky. Výhodný je především dlouhodobý pronájem modelů Škoda i dodávek. Platit můžete hotově i kreditní kartou.

Garantujeme asistenci na cestách

Autopůjčovna Brno nabízí k pronájmu osobních vozů a dodávek také rozsáhlé asistenční služby. Všechny vozy disponují dálniční známkou pro české dálnice, vozy jsou na cestách jištěni asistenční službou. Auta jistí nejvýhodnější havarijní pojištění s nízkou spoluúčastí a obuty jsou do kvalitních sezónních pneumatik. V případě poruchy ihned přistaví náhradní vůz.

On-line autopůjčovna Brno

Potřebujete si obratem pronajmout osobní vůz či dodávku? Pak se obraťte na autopůjčovnu Brno. Pro své zákazníky jsou k dispozici každý den včetně víkendů a svátků od 8:00 do 20:00. Mimo pracovní dobu jsou k zastižení na telefonu, který nikdy nevypínají! Sjednat si krátkodobý i dlouhodobý pronájem můžete on-line v teple domova a to mailem nebo kontaktním formulářem.

 

Kde nás najdete

 

 

Autopůjčovna Most - HOTEL CASCADE

Radniční 3, 434 01 Most

Infolinka: +420 775 270 170

Po - Pá:  8:30 - 17:00 hod.

Akceptujeme

POBOČKY:

Pobočky autopůjčovny Autopujcit.eu jsou v těchto městech: 

Autopůjčovna Teplice

Autopůjčovna Louny

Autopůjčovna Chomutov

Autopůjčovna Žatec

Autopůjčovna Kadaň

Autopůjčovna Klášterec nad Ohří

Autopůjčovna Bílina

Autopůjčovna Podbořany

Autopůjčovna Litvínov

Autopůjčovna Litoměřice

 

 

Go to top