Dodávka na Hodinu

Potřebujete převést větší náklad a nevejde se vám od vašeho automobilu? Pomůže vám naše nová akce "Dodávka na hodinu". Zapůjčíme vám dodávku za cenu 150Kč na hodinu. Minimální doba zápůjčky jsou 3 hodiny + účtujeme 2,-Kč za každý ujetý km. Akce je možná pouze ve všední dny tzn. Po-Pá a to od 9-17hod.

Image

Dodávka na Víkend

Spustili jsme novou službu Víkend. Jedná se o víkendový zvýhodněný tarif od Pá 16.00 h. – Po 9.00 h. a to za cenu 1.980,-Kč. Akce Víkend se vztahuje na kompletní nabídku vozidel naší autopůjčovny a zahrnuje standardní výbavu a podmínky pronájmu aut naší půjčovny za zvýhodněnou víkendovou cenu. Víkendovou akci lze samozřejmě po dohodě prodloužit. Toto prodloužení je následně účtováno dle standardního ceníku nebo dle individuální dohody.

Akce víkend

Spustili jsme novou službu Víkend. Jedná se o víkendový zvýhodněný tarif od Pá 15.00 h. – Po 10.00 h. Akce Víkend se vztahuje na kompletní nabídku vozidel naší autopůjčovny a zahrnuje standardní výbavu a podmínky pronájmu aut naší půjčovny za zvýhodněnou víkendovou cenu.

Image

Škoda Fabia na den

Máme pro Vás novou akci Škoda Fabia na den. Jedná se o zvýhodněnou cenu 300,- Kč/den + 1,9Kč za 1km.

Image

Parkování pro Váš vůz zdarma

Pokud si u nás zapůjčíte obytný automobil (vztahuje se i na jakýkoliv jiný pronájem), můžete u nás zdarma parkovat Vaš automobil. A jestliže budete mít zájem, můžete si nechat Váš zaparkovaný vůz od nás profesionálně vyčistit.

Image

Rychlé kontakty

Autopůjčovna Most - HOTEL CASCADE

Radniční 3, 434 01 Most

Infolinka: +420 775 270 170

Po - Pá:  8:30 - 17:00 hod.

Kde nás najdete

Akceptujeme

POBOČKY:

Pobočky autopůjčovny Autopujcit.eu jsou v těchto městech: 

Autopůjčovna Teplice

Autopůjčovna Louny

Autopůjčovna Chomutov

Autopůjčovna Žatec

Autopůjčovna Kadaň

Autopůjčovna Klášterec nad Ohří

Autopůjčovna Bílina

Autopůjčovna Podbořany

Autopůjčovna Litvínov

Autopůjčovna Litoměřice

 

Go to top